MÖBLER / Kistor / Kista 7347285
nr 734 7285
Kista
1800-tal, längd: 137, djup: 64, höjd: 73
Kondition: maskäten, slitage, kompletterad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2012
kl 18:13:48
16/1 17:37:54
Pakistanska mattor
Kista
nr 734 7285
Kista
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 16 januari 2012 |
16/1 17:37:54 | 1 | Vinnande bud |
Pakistanska mattor